Tłumaczenia słowacki Kraków, tłumacz słowackiego, biuro tłumaczeń słowacki Warszawa

Słowacki

Płatności onlie

Choć język słowacki jest bardzo bliski językowi polskiego, ponieważ należą one do grupy języków zachodniosłowiańskich, to wiele razy zdarza nam się, że potrzebujemy uzyskać profesjonalne tłumaczenie z języka słowackiego na język polski lub też z języka polskiego na słowacki, a niekiedy interesuje nas również przekład tekstu w języku słowackim na inny język obcy lub odwrotnie.

Biuro tłumaczeń Transleo oferuje Państwu profesjonalne przekłady pisemne oraz ustne, a także precyzyjne tłumaczenia przysięgłe. Aktualnie językiem słowackim posługuje się ponad 6 milionów osób na świecie, szczególnie na obszarze Słowacji, a także w należącej do Serbii Wojwodinie, gdzie jest on językiem urzędowym. Językiem słowackim posługują się także Słowacy zamieszkujący tereny Polski, Rumunii, na Węgrzech oraz w USA czy Kanadzie, a już od wielu lat w Polsce może on być zdawany na maturze, jako jeden z języków nowożytnych.

Poprzez sąsiedztwo ze Słowacją, często potrzebne są profesjonalne przekłady z wykorzystaniem języka słowackiego, a Biuro tłumaczeń Transleo może nam zapewnić pełen profesjonalizm przy każdym typie tłumaczeń, zarówno prostych tekstów, jak i specjalistycznych tłumaczeń informatycznych czy też przekładów technicznych, które odgrywają ważną rolę podczas prowadzenia wszelkich negocjacji międzynarodowych.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt:
Tel.: +48 880 590 950
E-mail: biuro@transleo.pl

 Google+

Facebook