Tłumaczenia motoryzacyjne

Oferujemy Państwu profesjonalne i rzetelne tłumaczenia  z szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Od lat specjalizujemy się  w tego typu tłumaczeniach, dlatego też dziś jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość usług za relatywnie niską cenę.

 

Wykonujemy tłumaczenia dokumentacji technicznych, instrukcji obsługi, manuali oraz  materiałów reklamowych przygotowanych dla firm działających w sektorze motoryzacyjnym. 

 

Nasi tłumacze zostali solidnie przygotowani do pracy nad tego typu tekstami. Uczestniczyli m.in. w szkoleniach adresowanych do nowych pracowników firm motoryzacyjnych w ich zakładach w Polsce jak i za granicą. Dzięki temu doskonale znają branżę z jaką na co dzień pracują.

 

Tłumaczymy dokumenty z języków europejskich i azjatyckich na język polski oraz z języka polskiego na język obcy.  Naszą pracę traktujemy kompleksowo, dlatego też oferujemy Państwu gotowy produkt w postaci tłumaczenia wraz z lokalizacją, grafiką oraz oprogramowaniem.

Nasz profesjonalizm przekonał do współpracy wielu światowych liderów rynku motoryzacyjnego. Wśród nich są m.in. takie firmy jak : MAN, Valeo, Subaru, Inergy.

Zaufali nam

Kontakt

Numer kontaktowy

+48 880 590 950

Adres e-mail

biuro@transleo.pl

Lokalizacja biura

Axentowicza 3/4
30-034 Kraków