Tłumaczenia z języka obcego na obcy

Transleo.pl to zespół doświadczonych tłumaczy, składający się m.in. z osób dla których dany język obcy jest językiem ojczystym. Nasza współpraca z zewnętrznymi tłumaczami przekształca się w wysokiej jakości tłumaczenia, co wzmacnia prestiż naszej firmy.

 

Tłumaczenie z języka obcego na język obcy to też oszczędność kosztów – klient omija jeden etap tłumaczenia i w rzeczywistości przetłumaczony tekst otrzymuje szybciej, płacąc za niego mniej. Potrzebujesz przetłumaczyć tekst na przykład z języka francuskiego na niemiecki? Gwarantujemy bezpośredni przekład (nie jest to tłumaczenie: francuski – polski – niemiecki, a bezpośrednio francuski – niemiecki). Transleo.pl to uniknięcie podwójnych przekładów.

 

Oferowane przez naszą firmę przekłady wykonywane są przez tłumaczy specjalizujących się w danej parze językowej, z czego język docelowy jest językiem ojczystym tłumacza. Dla nas jest to wyznacznik pełnego profesjonalizmu, a dla naszych klientów pewność najwyższej jakości otrzymanego tekstu.

 

Nasz firma stale współpracuje z zawodowymi tłumaczami i weryfikatorami z zagranicy. W swoim gronie posiadamy zespół starannie wyselekcjonowany na podstawie doświadczenia, kwalifikacji, a przede wszystkim solidności i staranności wykonywanej pracy.

Zaufali nam

Kontakt

Numer kontaktowy

+48 880 590 950

Adres e-mail

biuro@transleo.pl

Lokalizacja biura

Axentowicza 3/4
30-034 Kraków