Konferencje

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy Państwu nie tylko profesjonalną usługę tłumaczenia  przekazów ustnych i pisanych ale także kompleksową organizację konferencji, spotkań biznesowych czy handlowych jak i również innych eventów.

Na Państwa życzenie zajmiemy się wynajmem sali, transportem uczestników, techniczną obsługą spotkania, zarezerwujemy miejsca noclegowe, catering czy hostessy. Wszystko po to, aby móc w pełni zaspokoić Państwa potrzeby.

Współpracujemy z wieloma hotelami oraz właścicielami sal konferencyjnych. Dzięki temu możemy Państwu przedstawić naprawdę korzystną ofertę podzieloną na trzy warianty budżetowe. W zależności od finansów jakimi Państwo dysponujecie pomożemy wybrać najbardziej korzystną lokalizację eventu.

W ramach organizowanych konferencji oferujemy także tłumaczenia ustne:

Symultaniczne kabinowe i szeptane oraz Konsekutywne z różnorodnych dziedzin i specjalizacji w zakresie języków europejskich i pozaeuropejskich

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub chcieliby Państwo poznać szczegóły dotyczące obowiązującej ceny oraz warunków współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Obejrzyj oferty sal konferencyjnych hoteli z którymi współpracujemy:

Konferencje Transleo

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas Państwo potrzebują: Tel: (12 6323523) lub też biuro@transleo.pl

Zaufali nam

Kontakt

Numer kontaktowy

+48 880 590 950

Adres e-mail

biuro@transleo.pl

Lokalizacja biura

Axentowicza 3/4
30-034 Kraków