Tłumaczenia techniczne

Profesjonalne tłumaczenia techniczne:

W naszej firmie, tłumaczenia techniczne wykonywane są przez profesjonalnych tłumaczy. Zapewniają oni wysoką jakość tłumaczeń, a jednocześnie, jeżeli jest to możliwe, stosują sprawdzone metody skracania czasu potrzebnego na przetłumaczenie tekstu, dzięki czemu możemy zaproponować znacznie niższe koszty także trudnych do przetłumaczenia tekstów, jakimi są tłumaczenia techniczne. Do tego celu wykorzystywane są zaawansowane oprogramowania, którymi dysponuje nasze biuro. Obsługa tych programów jest skomplikowana, dlatego tłumacze biura Transleo przechodzą szkolenia, mające na celu doskonalenie umiejętności ich wykorzystania. Dzięki narzędziom specjalistycznym możemy tworzyć bazy terminologiczne dla danego klienta , które wykorzystuje się w kolejnych tłumaczeniach. Dzięki temu tłumacz pracujący nad tekstem oszczędza mnóstwo czasu na szukanie odpowiednika technicznego zwrotu. Jednocześnie koszty przetłumaczenia znacznie się obniżają. Nie wynoszą już za każdym razem 100%, a na przykład 75%, 50% czy jedynie 25%. W skali kilkuset przetłumaczonych stron, które potrzebne są klientowi, daje to naprawdę ogromne oszczędności. Warto zaznaczyć, że terminologia może być stosowana jednolicie, ale istnieją także możliwości modyfikacji bazy terminologicznej na potrzeby danego zlecenia

Ponadto, przy bardziej skomplikowanej dokumentacji, w ramach dodatkowych usług oferujemy również usługi profesjonalnego grafika i programisty, co pozwala na przygotowanie gotowego materiału bez potrzeby angażowania innych firm czy specjalistów zewnętrznych.

Zlecając całość prac Transleo, oszczędzają Państwo czas na wyszukiwanie ofert, a jednocześnie zmniejszają ponoszone koszty,

Tłumaczymy teksty techniczne takie jak:

 

 • dokumentacje, w tym dokumentacje przetargowe
 • specyfikacje techniczne
 • instrukcje montażu
 • instrukcje obsługi
 • książki serwisowe
 • katalogi produktów
 • broszury informacyjne
 • i inne

Zawodowi tłumacze z odpowiednimi kwalifikacjami:

Zespół biura tłumaczeń Transleo to wysoce wykwalifikowani tłumacze, posiadający ogromną wiedzę językową i wieloletnie doświadczenie, także w oferowanych przekładach specjalistycznych, jakimi są tłumaczenia techniczne. Ponadto, biuro tłumaczeń Transleo cały czas podnosi kwalifikacje swoich pracowników poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez polskie i zagraniczne firmy. Dzięki temu pracownicy mogą przyswoić terminologię techniczną, jak również mogą lepiej zrozumieć zagadnienia, z którymi spotykają się tłumacząc teksty techniczne.

Unikalny system obniżający koszty tłumaczeń:

Zespół biura tłumaczeń Transleo to wysoce wykwalifikowani tłumacze, posiadający ogromną wiedzę językową i wieloletnie doświadczenie, także w oferowanych przekładach specjalistycznymi, jakimi są tłumaczenia techniczne. Ponadto, biuro tłumaczeń Transleo cały czas podnosi kwalifikacje swoich pracowników poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez polskie jak i zagraniczne firmy. Dzięki temu pracownicy mogą przyswoić terminologię techniczną, jak również mogą lepiej zrozumieć zagadnienia, z którymi spotykają się tłumacząc teksty techniczne.

Kompleksowe dokumenty w jednym zleceniu:

Teksty techniczne często charakteryzują się specyficznymi formatami, które nadają znaczenia całości. Posiadamy kwalifikacje w specjalistycznych tłumaczeniach technicznych, ale mamy też gruntowną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie techniki, dzięki czemu możemy zaproponować kompleksowo przetłumaczone dokumenty techniczne wraz z rysunkami i wykresami, które pozwalają na odpowiednie usadowienie tekstu lub stanowią jego uzupełnienie. Ponadto, przy bardziej skomplikowanej dokumentacji w ramach dodatkowych usług oferujemy również usługi profesjonalnego grafika czy programisty, co pozwala na przygotowanie gotowego materiału do wykorzystania bez potrzeby angażowania innych firm czy specjalistów zewnętrznych. Zlecając całość prac Transleo oszczędzają Państwo czas na wyszukiwanie ofert, a jednocześnie zmniejszają ponoszone koszty, gdyż kompleksowa usługa realizowana przez nasze biuro będzie zawsze najtańsza.

Szybkie terminy realizacji tłumaczeń:

Tłumaczenia techniczne oferowane są w dwóch trybach realizacji: tryb standardowy i tryb ekspresowy. Chętnie przedstawimy szczegóły dotyczące tłumaczeń technicznych, jak również warunki współpracy i obowiązujące ceny. Jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas Państwo potrzebują. Zrealizujemy tłumaczenia techniczne na czas, niezależnie od stopnia skomplikowania tekstu, zachowując przy tym wysoką jakość.

Dlaczego warto zlecić tłumaczenia techniczne Transleo?

 

Tłumaczenia techniczne Kraków, które oferuje poprzez biuro Transleo to wiele korzyści:

 • najwyższa jakość tłumaczeń technicznych przy zachowaniu optymalnych kosztów,
 • dla stałych klientów baza terminologiczna tworzona poprzez zaawansowane oprogramowania,
 • obniżenie kosztów kolejnych tłumaczeń technicznych nawet o 30%,
 • kompleksowe dokumenty wraz z rysunkami i wykresami w cenie tłumaczenia,
 • gwarantowana jednolitość stylu tekstu nawet w przypadku dużych zleceń realizowanych przez grupę tłumaczy.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tłumaczeniem technicznym, zapraszamy do kontaktu:

 

 • adres: Kraków 30-034, ul. Plac Teodora Axentowicza 3/4 
 • telefon: 880 590 950
 • e-mail: biuro@transleo.pl

Zaufali nam

Kontakt

Numer kontaktowy

+48 880 590 950

Adres e-mail

biuro@transleo.pl

Lokalizacja biura

Axentowicza 3/4
30-034 Kraków