Tłumaczenia tekstów reklamowych

Tłumaczenia tekstów reklamowych post thumbnail

Wszyscy, którzy na co dzień pracują w branży reklamowej wiedzą, że język marketingu i reklamy rządzi się swoimi prawami. Nie jest to zwykły tekst ale perswazyjny przekaz, którego sedno w przypadku tłumaczenia na inny język bardzo  trudno oddać. My potrafimy to doskonale! Dlatego też pragniemy Państwu zaoferować profesjonalne i rzetelne tłumaczenia materiałów reklamowych i marketingowych.

Tłumaczymy m.in. następujące rodzaje tekstów:

  • Ulotki reklamowe
  • broszury
  • katalogi
  • hasła i slogany
  • inne  teksty reklamowe

Współpracowaliśmy już z wieloma Agencjami Reklamowymi, zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz wiedzy dotyczącej reklamy, potrafimy doskonale oddać sens oraz właściwości tekstu marketingowego.

Oferujemy tłumaczenia tekstów reklamowych w różnych językach (w tym także z obcego na obcy). Wszystkie tłumaczenia wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy, dla których dany język obcy jest językiem ojczystym.  Dodatkowo współpracujemy także z copywriterami, których pomoc okazuje się bezcenna w przypadku tego typu materiałów. Tylko takie podejście pozwala nam osiągnąć zadowalający i przede wszystkim pożądany przez Klienta efekt.

Adaptowaliśmy przekazy reklamowe m.in. dla następujących firm: Rama, Winthertur, Deutsche Post, Audi, Subaru, Piklington a także dla wielu renomowanych Agencji Reklamowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub chcieliby Państwo poznać szczegóły dotyczące obowiązującej ceny oraz warunków współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas Państwo potrzebują: Tel: (880590950).