Tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron internetowych post thumbnail

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymusza w dzisiejszych czasach na przedsiębiorcach wyjście poza granice kraju, co często wiążę się ze stworzeniem witryny www własnej firmy w innej wersji językowej.

Biuro Tłumaczeń Transleo.pl oferuje tłumaczenia stron www, niezależnie od tematyki i zawartości witryny. Nasza usługa w tym zakresie niesie za sobą wiele korzyści. Każda osoba prowadząca firmę czy organizację pozarządową pragnie aby z jego towarami, usługami czy ideami zapoznała się jak największa grupa ludzi. Dzięki sieci www jest to możliwe, a Wasza strona www może stać się areną wymiany towarów, usług i idei.

Tłumaczenia stron www przez transleo.pl to:

  • przekłady najwyższej jakości,
  • dowolny wachlarz tematyczny,
  • darmowa wycena,
  • szybka realizacja.

Strona www to klucz do rozwoju własnego biznesu. Warto otworzyć te drzwi kluczem i pójść do przodu. Dzięki temu Wasza firma na pewno nie zostanie w tyle, a wręcz przeciwnie – pociągnie za sobą nowe zlecenia i mocno wzrośnie jej prestiż.

Gwarantujemy odwzorowanie dokumentu w zakresie graficznym i merytorycznym. Zapewniamy rzetelne, pozbawione jakichkolwiek błędów tłumaczenia strony pod względem gramatycznym, interpunkcyjnym i składniowym. Tłumaczenie strony www obejmuje nie tylko teksty widziane z poziomu użytkownika strony, ale także, wedle życzenia, treści komunikatów systemowych oraz informacji widocznych tylko dla wyszukiwarek internetowych, które są omijane przez większość biur tłumaczeń, a co ma wpływ na pozycjonowanie Twojej witryny.

BEZPŁATNA AKTUALIZACJA* treści na stronie oraz publikacja tłumaczonego tekstu pozwalające na zaoszczędzenie nie tylko czasu ale także kosztów związanych z wprowadzeniem tych elementów na stronę.
Możliwość realizacji programistycznej –  Transleo oprócz zespołu doświadczonych tłumaczy posiada także zespół współpracowników z dziedziny grafiki oraz programowania.

* Bezpłatna aktualizacja dotyczy  treści (tekstu), który można edytować za pomocą systemu zarządzania treścią CMS oraz poprzez serwer ftp, bezpośrednio w kodzie strony. Dodatkowe elementy takie jak: edycję grafiki, animacji, Flash etc.  wykonujemy na życzenie Klientów za dodatkową opłatą.